Dnes má svátek: Svatopluk
csendesk

Sport / Relaxace

Kuželna TJ Sokol Sedlnice

Kuželna

V po, út, st, odpoledne probíhají tréninky, zpravidla každou sobotu během sezóny probíhají zápasy, čtvrtek až neděle je možnost si kuželnu objednat. Pronájem činí 250,-Kč na hodinu za celou kuželnu.

Objednávku lze provést na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně tel. č. 556 719 626, 724 147 289, 777 343 693.

TJ Sokol Sedlnice
tel.: 556 719 626
 

Vytisknout E-mail

Tělovýchova a sport

Pro tyto aktivity jsou v obci vytvořeny výborné podmínky: je vybudován sportovní areál s lehkoatletickým, fotbalovým, volejbalovým hřištěm, tenisovými kurty, dětskými prolézačkami. Je postavena nová tělocvična se saunou, je zde i možnost ubytování. Pravidelnou sportovní činnost a reprezentaci obce provádějí oddíly kopané, kuželkáři, střelci, sezonně stolní tenisté, ženy se věnují aerobiku a józe. K letní i zimní rekreaci (koupání, bruslení) slouží vodní nádrž pod střelnicí, na své si přijdou i sportovní rybáři.

Vytisknout E-mail

QI GONG (Čchi-kung)

Každou neděli od 21.9.2014 bude v místní tělocvičně probíhat cvičení QI GONG (Čchi-kung) od 18:00 do 19:30 hod.

Čchi-kung jsou tradiční čínská cvičení, která pěstují čchi neboli „vitální energii“. Všeobecný název označuje praxi, která se zabývá kultivací (zušlechťováním) lidského těla. (Zdroj: Wikipedie)

Vytisknout E-mail