Dnes má svátek: Jaromír
csendesk

Aktuality

Pozvánka na zájezd

Klub důchodců Sedlnice pořádá dne 27. září 2018 zájezd do výrobního družstva IRISA ve Vsetíně (vánoční ozdoby) a dále pak na výstaviště v Kroměříži na podzimní Florii spojenou s výstavou bonsají. Cena zájezdu je 350 korun včetně vstupného. Přihlášky přijímá paní M. Olejáková 605 990 954 a paní J. Ermisová 731 062 547.

Odjezd autobusu bude v 7:30 z autobusových zastávek.

Vytisknout E-mail

Dopravní informace D48

V rámci výstavby D48 Rybí – MÚK Rychaltice, bychom Vás rádi informovali o změnách v dopravě v okolí Vaší obce. Vzhledem k vývoji na stavbě a potřebě realizovat stavební objekty, které svou podstatou zasahují do komunikací v blízkosti Vaší obce, dojde v příštích týdnech k uzavírkám těchto obslužných komunikací nebo sjezdů ze silnice I/48.

Obce Libhošť, Sedlnice, Prchalov, Závišice, Rybí

Dne 1.8. 2018 bude spuštěna nová komunikace propojující křižovatku v „Sirkový lázních“ s obcí Libhošť. Tímto bude kompletně uzavřen sjezd Libhošť v obou směrech. Kvůli následné demolici a výstavbě estakády na D48 před Libhoští, zde bude na novou komunikaci převedena i doprava z hlavní trasy I/48. Ta se napojí zpět na I/48 hned za estakádou. Obyvatelé Libhoště ve směru na Příbor mohou křižovat trasu a na povolení sjet do obce. Rovněž připojení z obce Libhošť na novou komunikaci ve směru NJ bude dovoleno. Ostatní obyvatelé okolních obcí musí jet po hlavní trase D48 až do Příbora – sjezd km 30, kde na okružní křižovatce sjedou na nově otevřenou komunikaci ve směru zpět do „Borovce“. Sjezd a výjezd na MÚK „Borovec“ do Závišic, Sedlnic ve směru do Příbora bude definitivně uzavřen z důvodů výstavby D48, ve směru do Nového Jičína zůstane otevřen do dokončení výstavby této etapy hlavní trasy D48.

Obce Trnávka, Hájov, Rychaltice, Hukvaldy, Kateřinice

Dne 1.8.2018 z důvodů výstavby obslužné komunikace bude definitivně uzavřen MÚK Hájov – nájezd ve směru Příbor a sjezd ve směru F-M. Od 1.9.2018 bude otevřena a zprovozněna nová komunikace mezi Hájovem a Rychalticemi vedoucí podél hlavní trasy D48.

Vytisknout E-mail

Ztráta čipovaného pitbula

V Lichnově, okr. Nový Jičín se 8.7. ztratil 6 let starý čipovaný pitbul!!!!

Pokud byste o něm získali jakékoliv informace, zavolejte nám prosím na naše telefonní číslo 608359159, případně napište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kotis je 6 let starý pitbul. Je čipovaný (941000017639917). Nemá obojek ani tetování. Není kastrovaný a váží asi 22 kg. Je k lidem včetně dětí přátelský, dobře reaguje na pamlsek. K cizím fenám je zpravidla přátelský, k psům (samcům) ne. Děkujeme za informace vedoucí k jeho nalezení!

Psi detektiv kotis novy jicin 2018 07 08

Vytisknout E-mail

Odchycený pes

V podvečer 11. května 2018 byl odchycen níže vyobrazený pes. Zvíře je zajištěno a ubytováno v obecních prostorech. Žádáme majitele, aby si psa vyzvedl (kontaktujte obecní úřad).

pes1

pes

 

Vytisknout E-mail