Dnes má svátek: Jitka Zítra: Mikuláš
csendesk

Aktuality

Svoz BRO aktualizované informace

Z důvodu pokračující a dále se zvyšující nemocnosti zaměstnanců firmy omezuje firma Asompo četnost sběru a svozu BRO pro poslední tři týdny, které jsou před námi.
Sběr a svoz proběhne u vás v těchto dnech: 11.11., 18.11. a 25.11.2020 (poslední svozový den).

 

 

 

  • Hits: 437

Rizikové kácení stromů

Radim Kristek - Serves.cz - rizikové kácení - nabízí svoje služby, které se provádí od 1. listopadu do konce března. Kácení, nebo ořez nebezpečných, suchých, nebo jinak poškozených stromů s možností výkupu některých dřevin. V případě zájmu volejte na tel. číslo 733 398 777, 733 398 777. Více informací na www.serves.cz.

  • Hits: 270

Zásilkovna Sedlnice, sdělení provozovatele

V obci již pár měsíců funguje Zásilkovna, kde si můžete vyzvednout, ale i zaslat balíčky. Zásilkovna bude fungovat i v případném uzavření společnosti tak, jako to bylo na jaře. Vzhledem k tomu, že  v obci narůstá počet občanů, kteří mají nařízenou karanténu, upozorňujeme na novou službu pro tyto občany. Pokud jste v karanténě a máte u nás nějaký balíček, zavolejte od 10.00 do 11.30 nebo od 15.00-17.00 hodin na telefonní číslo 702361321, sdělte našemu personálu kód a Vaši adresu. Balíček Vám přivezeme dle domluvy až domů tak, bychom neohrozili ani sebe, ani Vás. Pokud je balíček na dobírku, peníze dejte prosím přesně do zalepené obálky. Na měsíc prosinec chystáme rozšíření pracovní doby tak, abychom Vám mohli vydávat při minimální čekací lhůtě tak, jak je tomu doposud.

  • Hits: 381

Od středy 14.10. dojde k uzavření škol, restaurací a barů

Vláda ČR v pondělí opět zpřísnila opatření proti koronaviru, která začnou platit od této středy, tedy 14. října. Na jednom místě se nebude moci shromáždit více než 6 lidí, v restauracích a barech bude fungovat pouze výdejní okénko a to navíc do 20. hodiny a zároveň bude zakázáno na veřejnosti požívat alkoholické nápoje.

Restrikce se dotknou i škol – od 14.10. se zavřou všechny základní školy včetně družin s tím, že se mají znovu otevřít 2. listopadu (tedy po podzimních prázdninách). Dále pak už od 13.10. musí lidé nosit roušku na zastávkách MHD.

Více informací najdete přímo na vládních webových stránkách:

https://www.vlada.cz/cz/media-centrum/aktualne/vlada-od-stredy-zprisni-preventivni-opatreni--posle-ochranne-pomucky-invalidnim-duchodcum-184111/

 

  • Hits: 377