Dnes má svátek: Arnošt
csendesk

na EÚD

Aktuality

Program ČT 3

Nový program ČT 3 HD naleznete v DVB-C v ZÁKLADNÍ nabídce na pozici číslo 33 místo programu Óčko express, provozovatelem bude později sdělena nová pozice tohoto hudebního programu, odpadá tedy nutnost přeladění TV v souvislosti s programem ČT 3.

Print Email

Zasílání SMS informací

SMS Informace

Vážení spoluobčané, pro možné zasílání aktuálních informací o dění kolem nás, Vás upozorňujeme, že v rámci obce je možno využít služby SMS Informace, kdy Vám můžeme poslat krátké aktuální informace na Vámi uvedené mobilní telefonní číslo.

K registraci této služby volejte 556 745 591, popř. zašlete e-mail  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. s uvedením jména a konkrétního mobilního telefonního čísla.

Print Email

Opatření Vlády ČR a MZ ČR k ochraně obyvatelstva

Vážení spoluobčané, v návaznosti na vydaná mimořádná opatření Vlády ČR a ministerstva zdravotnictví ČR k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené koronavirem SARS-CoV-2, je od 11. března 2020 uzavřena základní škola a družina v Sedlnicích a zrušeny březnové akce v naší obci – viz kalendář akcí (některé se uskuteční v náhradním termínu – záleží na dalším vývoji situace spojené s „koronavirem“), a to do odvolání.

Odkazy: https://www.zs-sedlnice.cz/

               http://www.mzcr.cz/

               https://www.sedlnice.cz/cs/aktuality-sedlnice/3225-informace-ke-koronaviru

Ing. Rostislav Recman

starosta

pdf Opatření, 16.3.2020 (352 KB)

pdf Akce (208 KB)

pdf Školy (214 KB)

pdf Mimořádné OPP karanténní opatření pro občany ČR po návratu z Italské republiky (194 KB)

pdf Karanténa jak se chovat (221 KB)

pdf Hranice (214 KB)

Print Email